Adobe chystá úpravy fotiek ovládané hlasom
4 (80%) 1 vote

Spoločnosť Adobe, ktorá sa nepreslávila len s produktom Adobe Flash Player, ale najmä programom Photoshop chystá veľké veci v oblasti úprav fotiek. Cez projekt Adobe Sensei, ktorý ponúka viacero funkcií má čoskoro pribudnúť aj ďalšia.

Adobe chystá úpravy fotiek ovládané hlasom

Úprava fotiek ovládaná hlasom, len si to predstav! Nemusíš klikať stačí ak to povieš. Hlas je v dnešnej dobe veľmi rýchlym a užitočným nástrojom na skrátenie času používania, napr. pri zadávaní textu. Len to povieš a telefón to napíše za teba.

#Adobe nedávno zverejnil video, v ktorom len veľmi stručne zobrazuje budúcnosť vo svete úprav fotiek a aplikácií. Je zrejmé, že to bude systém #iOS , ktorý ako prvý okúsi túto funkciu. To či bude ovládanie aj v slovenčine nevedno, no už teraz je zrejmé, že to bude veľká vec! Predpokladá sa, že táto funkcia bude zahrnutá v aplikácii Adobe Lightroom a bude súčasťou predplatného.

Zakladateľ webu iPhonegraphy Slovensko, ktorý chce priniesť používateľom iPhonov radosť a objavovanie funkcií iPhonu. Michal je tiež freelancer, ktorý túto činnosť berie ako záväzok voči fanúšikom webu. Snaží sa písať všetko tak, aby tomu rozumel každý a aby už nikto nemusel nič hľadať na zahraničných weboch ale tu, na webe zo Slovenska.