Viac než očakávaš. To je to, čo chceš!
5 (100%) 1 vote

Náš, alebo môj príbeh už možno dobre poznáš. Začalo to fotkami, pokračovalo radami a nakoniec som skončil pri vlastnej doméne a svojho času najlepším webom pre získanie informácií a tipov pre tvoj iPhone a kameru. Časy sa však menia a iPhonegraphy.sk sa akosi začalo zo slovenského internetu vytrácať. 

Viac než očakávaš.

Ono sa to ľahko povie, no mať obsah na webe, ktorý je aktuálny je dosť ťažké. Pokiaľ si na to sám tak dvakrát. Nikto nechce nič robiť bez toho, aby z toho niečo mal. Bohužiaľ, dnes je taká doba a získať si známych či neznámych ľudí pre nový, pomerne neznámy projekt, ktorý nevynáša tisíce eur z reklamy je nemožné.

Pokusov o získanie si slovenského a českého fanúšika tu boli. Či už šlo o komunitu, Instagram alebo len fanúšikov na Facebooku síce malo svoj efekt, no nie dlhodobý. iPhonegraphy.sk bol a stále chce byť ten web, na ktorý si klikneš ako prvý, keď budeš potrebovať novinky vo svete iOS aplikácií, návodov, tipov na používanie fotoaparátu v iPhone a samozrejme aj správ zo sveta Apple. Tu ti však bude stačiť web svetapple.sk.

To je to, čo chceš!

Jednoducho k tomu, aby som niečo zmenil, potrebujem zmeniť seba a spôsob, akým prispievam obsahom do tejto komunity. Spočiatku to bola ozaj malá komunita ale verím, že iPhonegraphy.sk má v sebe potenciál rásť dovtedy, pokiaľ budem vo svojom koníčku rásť aj ja. Myslím tým teda obsah, ktorý je v poslednom čase dosť žiadaný, keďže čoraz viac ľudí má vo svojom vrecku a rukách nový a čoraz viac dostupnejší iPhone.

Tak teda, iPhonegraphy.sk želám od septembra 2017 ten správny krok v raste, získavaniu si fanúšikov na Slovensku a Česku. Nech je táto myšlienka pár rokov stará stále aktuálna a nech si stále získava svojich ľudí.

Michal

Zakladateľ webu iPhonegraphy Slovensko, ktorý chce priniesť používateľom iPhonov radosť a objavovanie funkcií iPhonu. Michal je tiež freelancer, ktorý túto činnosť berie ako záväzok voči fanúšikom webu. Snaží sa písať všetko tak, aby tomu rozumel každý a aby už nikto nemusel nič hľadať na zahraničných weboch ale tu, na webe zo Slovenska.