iOS Návod: Ako zrýchliť pomalý iPhone?
5 (100%) 1 vote

Ten kto ho má ho miluje. iPhony sa stali bežnou súčasťou našich dní ale občas sa stane, že sa seká, aplikácie padajú alebo prechody nie sú plynulé. K vyriešeniu tohto menšieho problému ti postačí pár sekúnd.

iOS: Ako zrýchliť pomalý iPhone?

K oprave nebudeš potrebovať žiadne náradie, postačia ti prsty. Začni tým , že #iPhone odomkneš a pri zapnutej domovskej obrazovke stlačíš dlho tlačidlo uspať/vypnúť, pokým sa nezobrazí vypnúť posunutím a tlačidlo môžeš pustiť. Následne stlač a podrž tlačidlo Domov, pokým sa opäť nezobrazí domovská obrazovka. Oprava je dokončená a #iPhone by mal ísť lepšie, prinajlepšom oveľa lepšie. Týmto trikom sa zároveň rekalibruje aj tlačidlo Domov.

Nie je nič rýchlejšie a jednoduchšie ako tento trik a Apple to vymyslel šikovne. Tento trik však nevyrieši všetky problémy a pokiaľ máš starší iPhone, náročná aplikácia ti nebude šľapať ako na najnovšom iPhone. Taktiež to platí aj s tlačidlom Domov a pokiaľ ho máš fyzicky poškodené, toto nepomôže.

Gazelle-Certified-Reviews-iPhone-5-3

Zakladateľ webu iPhonegraphy Slovensko, ktorý chce priniesť používateľom iPhonov radosť a objavovanie funkcií iPhonu. Michal je tiež freelancer, ktorý túto činnosť berie ako záväzok voči fanúšikom webu. Snaží sa písať všetko tak, aby tomu rozumel každý a aby už nikto nemusel nič hľadať na zahraničných weboch ale tu, na webe zo Slovenska.