iPhonegraphy Slovensko má 3 600 fanúšikov, pridaj sa k nám!
Ohodnoť článok

Určite poznáš náš príbeh a snahu zmeniť slovenský internet. Zmenu sme si predstavovali ako pridanie informácií, zameraných na fotenie s iPhonom.  Spočiatku sa tento náš sen zdal nereálny, no po roku našej pôsobnosti sme si uvedomili jediné! Nikdy neprestaneme v tom, čo sme vytvorili a budeme sa snažiť byť stále lepší. A, neopakujeme po O2.

iPhonegraphy Slovensko má 3 600 fanúšikov, pridaj sa k nám!

Zdá sa to jednoduché, no nebolo to tak. Náš príbeh už pozná snáď každý, takže spomínať ho znova by bolo zbytočné. Všeobecne sa snažíme o to, aby sme boli aj naďalej jednotkou na slovenskom internete. Ako to chceme dokázať?

logo_19102016_cb

To s určitosťou nevieme povedať ani dnes, no budeme sa snažiť priniesť ti relevantné info o tom, čo sféra fotiek odfotených iPhonom prináša a zároveň nechceme kopírovať zahraničné weby. Aj keď práve to je naša druhá hlavná inšpirácia, budeme sa snažiť prinášať nielen overený ale hlavne aj vlastný obsah, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou na slovenskom internete nenájdeš.

Dúfame teda, že našu cestu a príbeh budeš zdieľať  s nami a neustále ťa budeme presviedčať o tom, že tvoj klik alebo like na našu stránku nebol márny. Ďakujeme.

Buď našim fanúšikom na Facebooku!

Zakladateľ webu iPhonegraphy Slovensko, ktorý chce priniesť používateľom iPhonov radosť a objavovanie funkcií iPhonu. Michal je tiež freelancer, ktorý túto činnosť berie ako záväzok voči fanúšikom webu. Snaží sa písať všetko tak, aby tomu rozumel každý a aby už nikto nemusel nič hľadať na zahraničných weboch ale tu, na webe zo Slovenska.