Príbeh

Všetko sa začalo v roku 2013, kedy bola na Facebooku založená nenápadná stránka MBGalleria. Na nej som uverejňoval fotky, ktoré som vtedy fotil na iPhone 5. V tom čase to bol skutočne skvost medzi fotoaparátmi v smartfónoch a fotky z neho očarili mnohých ľudí. Denné príspevky s fotkami, komentármi a lajkami vyústili až do myšlienky vytvoriť akýsi blog o tom, ako začať fotiť a ako fotky upravovať. MBG Pro na predošlom webe si zaručil isté miesto na slovenskom internete a pozitívna odozva nás neskôr viedla k rôznym spoluprácam.

Predovšetkým si najviac vážim prepojenie a maximálnu spoluprácu so slovenským Apple magazínom SvetApple.sk a najmä vďaka nemu sme sa posunuli opäť o niečo ďalej a v júni 2016 sme registrovali doménu a založili web iPhonegraphy.sk s novými kategóriami, rozšíreným obsahom a zaujímavejšími článkami. Samozrejme, nie všetko trvá večne a postupne sme upustili od častého fotenia iPhonom a zamerali sme sa skôr na iOS, návody, rady a tému Apple. Avšak popri všetkých povinnostiach v osobnom živote je stále iPhonegraphy.sk ako hobby, takže nie vždy to obsahovo ide podľa predstáv. Naša najnovšia stratégia, na ktorej sme pracovali niekoľko mesiacov sa dostáva do finále a pôvodne sme ju plánovali spustiť na jeseň 2017. Najprv sme uvažovali o septembri a nakoniec sme sa rozhodli pre október.

 

Veríme, že počas nášho príbehu od roku 2012 sme sa toho veľa naučili a prinesieme ti len to najpodstatnejšie zo sveta iOS a Apple. Všetko napísané zrozumiteľne bez dlhých a prázdnych slov, ako to na niektorých weboch často býva.

 

 

Tím iPhonegraphy.sk