Shot with iPhone! Nový hashtag na Instagrame!
Ohodnoť článok

Áno, alebo nie? Tieto dve slová nám behali po rozume už dlhšiu dobu. Nakoniec sme sa rozhodli pre áno! Nový hashtag na Instagrame, ktorý dnes spúšťame môžeš využívať aj ty priamo vo svojich fotkách. Náš doterajší hashtag síce môžeš používať tiež, no práve vďaka novému je šanca, že tvoja fotka bude na našom webe. 

Shot with iPhone! Nový hashtag na Instagrame!

Názov ti čo to napovie, o čo vlastne ide. Určite poznáš reklamné kampane spoločnosti Apple – Shot on iPhone, ktoré pravidelne zobrazujú tie najlepšie fotky bez úprav na webe Apple. U nás to bude trošku podobné, avšak fotky selektovať nebudeme a sme toho názoru, že použitie filtra nie je ničím zlým a fotke dokáže dodať čaro.

Ako na to? Klasicky, na Instagrame do komentu k fotke pridáš hashtag #shotwithiphone_sk a táto fotka sa do 24 hodín objaví na stránke Shot with iPhone na našom webe. Doterajší spôsob pridávania menovky (len cez Označiť ľudí)) ostáva aktívny, a z týchto fotiek si budeme pravidelne vyberať a fotky repostovať na našom Instagrame. Tak teda, vezmi iPhone, začni fotiť a zdieľať fotky!

A ešte taká drobnosť na záver! Ak sa táto novinka ujme, časom pribudne mesačný výber a najlepšiu fotku odmeníme vecnou cenou!

screenshot_126

Zakladateľ webu iPhonegraphy Slovensko, ktorý chce priniesť používateľom iPhonov radosť a objavovanie funkcií iPhonu. Michal je tiež freelancer, ktorý túto činnosť berie ako záväzok voči fanúšikom webu. Snaží sa písať všetko tak, aby tomu rozumel každý a aby už nikto nemusel nič hľadať na zahraničných weboch ale tu, na webe zo Slovenska.